esteffanifunez0
esteffanifunez0 esteffanifunez0
  • 01-04-2021
  • Mathematics
contestada

Help please someone

Help please someone class=

Respuesta :

moee05 moee05
  • 01-04-2021
If I’m right I think it’s 2.90 so sorry if it’s wrong
Answer Link

Otras preguntas

What is the factored form of each expression? 20x+35y
Which unit rate is the lowest price per ounce? Choice A: 25 ounces of potato chips for $3.49 Choice B: 40 ounces of potato chips for $4.79
In the 1800s, mass production led to
Is the answer number 1? I can't get anymore wrong sorry for lengthy problem thanks!
My birthday is may 5th in korean how to say
Which of the following countries is not directly situated next to a sea or ocean
Olliva class collected 3'591 bottle caps in 57 days on average how many bottle caps did the class collect per day
The stars generate helium from hydrogen at core temperatures of about 10 million degrees. why does it require even higher temperatures to create elements with g
After you have put a marketing plan in place, it is important to do what? A. Monitor the results B. Increase the price C. Reduce your advertising D. Segment the
The 3rd and 5th terms of an arithmetic sequence are 197 and 173. What is the 4th term? 180 161 221 185