raishagray9 raishagray9
  • 01-02-2018
  • Mathematics
contestada

What is the rate $2.50 for 10 items, as a unit rate?
$1.25 for 5

$0.25 each

$25 each

$0.50 each

Respuesta :

Liela24 Liela24
  • 01-02-2018
I think the answer is A .25 cents
Answer Link

Otras preguntas

what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00
what is 25% of 500.00