lxah123 lxah123
  • 04-09-2017
  • Mathematics
contestada

David buys 6 pencils for £1.20. How much would 4 pencils cost him.

Respuesta :

fifisibaii
fifisibaii fifisibaii
  • 04-09-2017
Well euro dollars are 1.19 per us dollar so if u divide a us dollar into 6 u get .16 then multiply that by 4 u get .66 cents
Answer Link

Otras preguntas

Carbs and Proteins both provide calories per gram. O 2 6 O 9
what is the answer to this 3x−y=7 −4x+6y=0 ​
What is the perimeter of the plot of the parking lot?​
Which of the following is entirely within the control of Native Americans on their reservation? A. the usage of irrigation water on tribal lands B. the right to
which expression is equivalent to:​
Which one????????Im not sure.Help me please!!!!!!
. Who discovered the Tabata training? 2. What country is the founder of Tabata from? 3. How long does the Tabata workout last? 4. Which group showed the most im
Please help and explain True or False: The magnitude of a resultant vector will always be larger than individual vectors that are both in the first quadrant
What is the area of the triangle?
helpppp!!!!!!!!!!!!!