jadaross132
jadaross132 jadaross132
  • 05-08-2017
  • Mathematics
contestada

Someone please answer this for me

Someone please answer this for me class=

Respuesta :

kphung76127
kphung76127 kphung76127
  • 05-08-2017
Each gallon costs $1.25
$15/$1.25 each= 12 gallons
Final answer: C
Answer Link
queenlho queenlho
  • 05-08-2017
15/1.25 =C.12 that would be the answer
Answer Link

Otras preguntas

Elijah Goldberg raltegravir 400 mg #60 1 PO bid what is the brand name and dosage form of the prescription
Show your work <------
What’s the function of the cell membrane ?
what can be the solution process for this​
PLS CAN U HELP ME N THIS
domain and range in interval notation
does anyone know the answer of all these questions if so I will be Very glad if you help ​
Please select the word from the list that best fits the definition Land with different territories under a single rule
correctness the relation Where pressure=3accleration due to gravity/4pi G​
Please help! I will mark as brainliest IF answer is right. <3