cupcakegirl12345
cupcakegirl12345 cupcakegirl12345
  • 04-03-2017
  • Mathematics
contestada

Unit cost $6 for 10 pens

Respuesta :

KermitTheRebelFrog
KermitTheRebelFrog KermitTheRebelFrog
  • 04-03-2017
10 pens are six dollars.
Answer Link
Аноним Аноним
  • 04-03-2017
The answer is .60
or 60 cents.

$6 divided by 10 = .60 or 60 cents
Answer Link

Otras preguntas

Explain the students mistake
Which equation could generate the curve in the graph below?
I need urgent help plz
Can someone help me with spanish?
will mark bianleast 10 ponits What is the perimeter of a regular 12-sided polygon with side lengths of 2 inches? 10 in. 14 in. 24 in. 144 in.
What are some advantages and disadvantages of using wind energy to create electricity?
Which character in Shakespeare's Julius Caesar must decide whether or not to join the conspiracy to kill his friend Caesar? O Cassius O Mark Antony O Brutus Ti
Help me with Radians
This is a photo of a wolf-dog. This animal is the offspring of a gray wolf and a domesticated dog, the German shepherd. The wolf-dog you see here can breed and
what are the prime factors of 117?