HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

Write an equation in standard form of an ellipse that is 10 units high and 8 units wide. The center of the ellipse is (0, 0).
what is the verb and adverb in the turtle walks slowly​
Give an example of a well-stated research question that involves estimating a characteristic about the population of part-time students at your college. Improve
answer please i need help with this
What are the 5 best questions that can be asked in a questionnaire regarding restaurants or take away
What is the distance between (-2, 4) and (5, 4) on a coordinate grid?
You are debating about whether to buy a new computer for $800.00 or a refurbished computer with the same equipment for $640.00. If you are paid $10.00/hour and
Can someone please help me with these questions
My sis asking what is verb? What is it? ​
Why do Linux administrators prefer to give sudo access to application teams instead of letting them su to root?