honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

4x-y=7 what is the solution?
what do vertical angles equal
reason why many adult children still live with there parents essay
What is the name of the element which has 20 proton ? Draw its atomic structure.​
What are the advantages and disadvantages of the different sources of energy that produce electricity in the United States?"
(a) Suppose that 4 persons are playing one round of rock-paper-scissors where all players show their hands randomly. (i) What is the chance that exactly 1 perso
neat and labelled diagram of blood flim​
(I WILL GIVE BRAINLIEST!!!) Find the measure to triangle TUV
4. Find only the two exponential polynomials 3x²- x-4. And check the correctness of the relationships between digits and coefficients:​
41.84+5.332 Need helppp