katrinamariebolo
katrinamariebolo katrinamariebolo
  • 03-06-2021
  • Mathematics
contestada


Need help finding the cost! ASAP!

Need help finding the cost ASAP class=

Respuesta :

uwuowouwuowohelpme uwuowouwuowohelpme
  • 03-06-2021

Answer:

Apple Cost: $1.10

Orange Cost: $1.05

Three oranges and two apples cost: $5.35

Step-by-step explanation:

Answer Link
delilah0027
delilah0027 delilah0027
  • 03-06-2021
answer:
first one: 1.10$
second one: 1.05$
total: 5.35$
Answer Link

Otras preguntas

Why was the colony of Georgia founded?
a buffet offers ranch or caesar dressing. The ratio of ranch dressing used to caesar dressing used 8:3 if the buffet uses 72 cases of ranch dressing how many ca
Energy is carried to earth in
use sabbath,kosher synagogue to describe traditional Jewish practices
Go math chapter 5 5.4 I need help please PICTURE SHOWN
What is adaptive learning?
Y(y + 4) - y = 6 is a quadratic equation. a. True b. False
which of the following describes the purpose of the Monroe doctrine
how did Darius first approach the Greeks to gain their lands
Which mixed number is equivalent to the decimal 5.2