Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

What two things does daisy tell the narrator on the porch in great gatsby?
In balancing a chemical equation why can you change the coefficients but not the subscripts
Five years ago the population of the UK was 64.1 million. It has grown by 400 000. What is the population of the UK now?
A gas occupies 12.3 l at a pressure of 40 mm hg. what is the volume when the pressure is increased to 60 mm hg
A pyramid has a square base that is 14 centimeters on each side. the slant height is 15 centimeters. what is the surface area of the pyramid?
31.75 as a improper and mixed fraction
What is Nellie Bly's purpose in writing "10 Days in a Mad-house"? Question 9 options: to inform the reader about the conditions of the place to persuade the rea
Is this the correct sentence? Marie has stolen my heart.
Quanto mais aprendemos, maior nosso cérebro fica? (com prefencia, dê referencias bibliográficas)
What bones in the body are used for protection?