Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

If Jack paid $1.99 for extracts and each extract has 2 ounces, how much did jack paid for 1 ounce?

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 02-12-2016
do $1.99 divided by 2
Answer Link
Аноним Аноним
  • 02-12-2016
You need to know how many extracts, don't you?
Answer Link

Otras preguntas

Find the Area Of each circle.
The hydrophobicity plot assigns each amino acid a hydrophobic value based on the method by kyte and doolittle. What can be inferred from the plot?
What prompted the development of suburbs?
Finding the area of a regular polygon​
Find the measures of angles a and b when 0=47
We see a full moon by reflected sunlight. How much earlier did the light that enters our eye leave the sun? the earth-moon and earth-sun distances are 3. 8 x 10
A wooden block contains some nails so that its density is exactly equal to that of water. if it is placed in a tank of water and released from rest when it is c
in how many ways can 20 identical balls be distributed among 5 distinct bins?
What type of response to chemical exposure is an immediate or rapid harmful reaction?.
Protectionism is used for all of the following reasons except _____. Cant post answer too but it is: Keeping out Immigrants–Got a 100 on Gradpoint