ashley81194
ashley81194 ashley81194
  • 04-03-2021
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP NOW NOW NOW PLEASE PLEASE HELP

PLEASE HELP NOW NOW NOW PLEASE PLEASE HELP class=

Respuesta :

LilJakaRj
LilJakaRj LilJakaRj
  • 05-03-2021

Answer:

$46.00

Step-by-step explanation:

$46.00 - $20 + $5 = $21

Answer Link

Otras preguntas

Suppose the professor decides to grade on a curve. If the professor wants 16% of the students to get an A, what is the minimum score for an A?
What is the slope of the line that passes through the points (2, 3) and (–2, 6)? A.-3/4 B.3/4 C.0 D.-3/2
Why did columbus try to sail to china??
solve and check times six equals 12 / 9
Explain why prose must express complete ideas\
Please help The supplement of an angle is 24° less than five times the angle find the measure of each angle
Gary bought 1/2 pound of bait and 8 hooks for $3.75. Kendra spent $6.25 on 1 1/2 pounds of bait and 4 hooks. How much did each item cost?
From details about blossoms in both the first and third haiku what conclusion can you draw
Were the british violating colonists right
The english civil war