dylanprice890
dylanprice890
02-12-2020
Mathematics
contestada
PLEASE HELP WILL MARK BRAINLEIST
Respuesta :
marcenlady
marcenlady
02-12-2020
Answer:
The second one
Step-by-step explanation:
because 1•4=4 and 2•2=4
Answer Link
VER TODAS LAS RESPUESTAS ( 34+ )
Otras preguntas
A 3-yard piece of rope costs $14.94. What is the price per foot?
What property of these items do cm or mm measure: length, volume, mass or temperature?
Which statement best describes the difference between a summary and a retelling? A summary is told in one's own words, but a retelling is not. A retelling is to
Find the distance between the points. (0,4) and (-3,4) The distance is
f(x) = In(4 + In(x)) Find the domain of f.
a motorcycle traveling at 25 m/s acceleration at the rate of 7.0 m/s for 6.0 seconds what is the final speed of the motorcycle?
5 sentence Share your reaction on the effects of coronavirus in your daily life as a student
resolucion en fast an furios 9
Make a Poem using words from “the road not taken” (At least 17 words)
10 x 8 = 8 x [] unknown factor