elligdunham
elligdunham elligdunham
  • 01-12-2020
  • Mathematics
contestada

PLEASE ANSWER ASAP AND ILL MARK YOU BRANLIEST!!!

PLEASE ANSWER ASAP AND ILL MARK YOU BRANLIEST class=

Respuesta :

pax720 pax720
  • 01-12-2020
The answer is the third one
Answer Link
eliamns
eliamns eliamns
  • 01-12-2020
the first option is the answer
Answer Link

Otras preguntas

3-6 ¿Adónde van? Following the model, write complete sentences using the verb ir. ¡OJO! Remember: a + el = al. MODELO: mi hermano / museo Mi hermano va al museo
Write a mystery mini-story with each word. regret, seize, caught, throw, bless, insatiable, laugh and condemn Thanks!
A large on-demand, video streaming company is designing a large-scale survey to determine the mean amount of time corporate executives watch on-demand televisio
Celia was a contestant on Jeopardy. At the beginning of the round her score was -40. Celia's score at the end of the round was - 35. How many points did Celia s
PLSSS help me solve this question
Delaware Chemical Company uses oil to produce two types of plastic products, P1 and P2. Delaware budgeted 28,300 barrels of oil for purchase in June for $71 per
i need help asap ! Which is a barrier to leading a substance-free lifestyle? emotional stability fear of judgment decreased spending fewer legal problems
Which principle gave right to vote to all citizen?
A 4-pound bag of flour costs $10.24. What is the price per ounce if there are 16 ounces in a pound?
Investment A cost 12,000 today and it pays back 15,500 two years from now. Investment B cost $8,000 today and it pays back $6,000 each year for two years. If In