gabrielleogun252 gabrielleogun252
  • 01-12-2020
  • Social Studies
contestada

HELP ME PLZZ I NEED HELP WITH THIS!!

HELP ME PLZZ I NEED HELP WITH THIS class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 01-12-2020

Answer:

It's either B or D but I'm leaning on D.

Answer Link

Otras preguntas

What effect does a rise in the cost of machinery or raw materials have on the cost of a good?
Express 14 100 000 in scientific notation
What is the value of the ratio for one third of 900
All of the following statements are true of dictatorship except
What is the value of the ratio for one third of 900
Leah has some lessons stan's driving school. The total cost of the lessons is £305.50
What is the unit rate for 14 lb for $2.99
A _____ chart provides a simple way to show trends and variations in a range of data within a single cell
which act stated that parliament did have right to tax colonist
what's longer east or west