braydon84 braydon84
  • 03-11-2020
  • Mathematics
contestada

Enter values for X and Y in the table to plot points in the graph

Enter values for X and Y in the table to plot points in the graph class=

Respuesta :

getrecktboi930
getrecktboi930 getrecktboi930
  • 03-11-2020

Answer:12,16

Step-by-step explanation:

Answer Link
ashley1218
ashley1218 ashley1218
  • 03-11-2020

Answer:

16,28. 4,16. I'm not sure though

Answer Link

Otras preguntas

Which expression is equivalent to i^233
A Family spends 240.00 per week on food. If this is 16% of their income, what is the families weekly income? *show work*
Matthew has 18 sets of baseball cards each set has 12 cards about how many baseball cards does Matthew have
A pack of six cans of coffee cost 12$ . How much would 15 cans of coffee cost
what is a republic? in minds of 18th century Americans, what essential qualities did people need to have for a republic to succeed? why did Americans disagree o
A 5-kilogram bag of rice costs $16.03. What is the unit price, rounded to the nearest cent?
Having trouble with number 5 can someone please help me with it quickly? Willing to give 50 points
Researchers at the university of pennsylvania school of medicine have determined that children under 2 years old who sleep with the lights on have a 31% chance
Which of the following varies Daily? A:) Shorelines B:) Shore C:) Coastline D:) Beach
What plus what equals 24