demetrathornton demetrathornton
  • 04-09-2020
  • Mathematics
contestada

Jada went to the store and some oranges. She bought 4.2 lbs of oranges and paid $7.35 for her oranges. What was the price per pound of Emily’s oranges?

Respuesta :

shalayanicole shalayanicole
  • 04-09-2020
They are going to be $7.35 I think ion really know I just need points
Answer Link

Otras preguntas

So my sister needs help with this assignment or she fails her class I need someone to help asap so I'm putting big points so whoever answers correctly gets brai
8. What is sectionalism
*urgent* What is the genetic information called in Anaphase II? What is another source of genetic variation during metaphase I?
Suppose you roll a special 24-sided die. What is the probability that the number is a 1 or a 2
Put these in order 1/9 -0.1 -2/12
I need help!!! I’ll mark you brainliest This is timed!!
what is the cube root of 3?
please help due asap Thanks in advance
Round the fraction to the nearest whole number. 3 1/2
Please help I dont understand how