cw842720 cw842720
  • 02-05-2020
  • Mathematics
contestada

Four markers cost $7.04

Respuesta :

18001014
18001014 18001014
  • 02-05-2020

Answer:

1.76 for each marker

Step-by-step explanation:

Answer Link
ineedhelpdanicka
ineedhelpdanicka ineedhelpdanicka
  • 02-05-2020
1.76$ for each maker
Answer Link

Otras preguntas

Why was America important to both sides in the conflict between England and France, and what role did the Americans hope to play in the struggle?"
What is 5/8 equal to
a baseball team has won 15 games and lost 12 games. Based on the results, which is the best prediction for the number of wins the team will have if they play162
Which of the following sentences is in passive voice? The snow fell all day. The team shocked fans with a last-minute win. Pizza tastes better fresh out of the
Which sentence is capitalized correctly? Ouch! that rose bush is loaded with thorns. Ouch! That Rose Bush is loaded with thorns. ouch! That rose bush is loaded
Your shopping cart has a mass of 65 kilograms. In order to accelerate the shopping cart down an aisle at 0.30 m/s2 What force would you need to use or apply
Ms. Velez will use x gray bricks and y red bricks to build a wall around her garden. Gray bricks cost $0.45 each and red bricks cost $0.58 each. She can spend u
Which of the following should be given to students before they begin a laboratory experiment? A) problems to practice the concepts in the experiment B) guidelin
A particular frozen yogurt has 75 cal into ounces how many calories are in 8 ounces of the yogurt
I need help on these questions PLEASE