tatumm34 tatumm34
  • 02-05-2016
  • Mathematics
contestada

14 ounces of olive oil for $3.59

Respuesta :

helpmepassplease
helpmepassplease helpmepassplease
  • 02-05-2016
25. 6 cents for each ounce
Answer Link

Otras preguntas

1.07 x 104 -3.38 × 10³
The sun ____ in the East.​
PLEASE HELP!! Whats the lifestyle or entertainment in The Odyssey? (I need it for a newspaper project so please answer w a good explanation)
how many molecules of oxygen is in water
100° 100⁰ X = ??????
If x +2 is a factor of p(x) =x²-kx +7, thrn find the value of k.Also,find the other factor of the polynomial ?​
you spent $25 at the store. you bought a book for $8.50 and pencils for $.25 each. how many pencils did you buy?
why does bread dough is needed to be left for hours or a day before baking?​
you spent $25 at the store. you bought a book for $8.50 and pencils for $.25 each. how many pencils did you buy?
What is this phrase in English? "Mi madre es muy inteligente."