live4dramaoy0yf9
live4dramaoy0yf9 live4dramaoy0yf9
  • 04-04-2019
  • Mathematics
contestada

Help, please with this question!! I don't understand!!

Help please with this question I dont understand class=

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 04-04-2019

Answer:

this is basic math area and primeemator

so take the triangles and put them together then add it up so it would look like this 9+9+11.75+11.75 = 41.5 them times 41.5 times the price per foot like this

41.5 X 4.25 = 176.38 thats how mush he would have to pay

Answer Link
Rsickghost
Rsickghost Rsickghost
  • 18-02-2021

Answer: $449.44

Step-by-step explanation: please see images below!

Ver imagen Rsickghost
Ver imagen Rsickghost
Answer Link

Otras preguntas

In the following sentence, which word is the adverb? It is said that Vincent van Gogh painted beautifully.
A detailed comparison between all of the above details of photosynthesis to the process or subject of your choice
Which best describes the situation of enslaved people in the United States in the 1800s? They were considered property and usually had hard lives. They were tre
HELP ME PLEASEEEEEEEEEE
In a chemical reaction, there must be the same number of atoms in the product side as there are on the reactants side. True False
what were three things that happened in Russia during World War 2?
The two points (2,4) and (9,4) are the endpoints of the diameter of a circle. What is the equation of this circle in standard form?
HELP ME I DID THE GRAPH NOW CAN SOMEONE HELP MEEEE
real world examples for intolerance
2. What is the mode of the data set? 27,35,57,36,44,57,33,34,66,30,33,42,57,23,35 A. 35 B. 33 C. 42 D. 57